Hotel Čeladná Miura
Hotel Miura ubytování Čeladná Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Miura / Čeladná

MIURA hotel nabízí nezapomenutelný pobyt s možností volby ubytování v některém ze 39 Deluxe pokojů, 4 Junior Suites a MIURA Suitu, které jsou orientovány jižním směrem s výhledem na okolní krajinu Beskyd. Bezbariérový přístup do všech částí objektu.

Vybavení hotelu
Restaurace, kavárna, spa, bar, 2 konferenční místnosti, wifi, půjčovna golfových potřeb a kol, shuttle bus a hlídané parkoviště, úschovna golfového vybavení, kol a lyží. Přímo v areálu se nachází mistrovské golfové hřiště (2 x 18 jamek), kde se každoročně koná jediný středoevropský turnaj série European PGA Golf Tour – Czech Open.

Pro děti je v hotelu Miura připraven dětský koutek a moderní dětské hřiště před hotelem. V restauraci Vám rádi připraví dětské menu dle vašich požadavků. Při příjezdu Vám Concierge představí aktivity v okolí hotelu vhodné pro všechny věkové kategorie dětí.

Hotel MIURA Čeladná poloha 
Miura hotel se nachází na okraji Čeladné v Beskydech. Turisty láká okolní krásná příroda, údolí řeky Čeladenky, potoky s průzračnou vodou, panenské lesy slovenského pohraničí. Svůj volný čas, víkend ve dvou či týden s rodinou můžete strávit na golfovém hřišti, v koňském sedle, na kole, procházkami po okolí či turistickými výšlapy a horskými túrami. V zimě lze využít běžeckou stopu začínající přímo u hotelu či navštívit několik nedalekých sjezdařských zimních středisek.

MIURA hotel ubytování
Hotel má pro své hosty k dispozici celkem 44 stylových pokojů či apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny 42“ LCD televizí se satelitním příjmem a vestavěnými hodinami s budíkem, připojení na vysokorychlostním internet wi-fi zdarma a plně vybavený minibar, dále pracovní stůl, trezor a telefon. Koupelny se sprchou / kosmetické zrcátko, fén, froté župany a pantofle. 

Hotel MIURA restaurace - stravování
Restaurace MIURA je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty od 7:00 do  23:00 hodin, a nabízí sezónní a la carte menu a degustační menu. Menu je postaveno na kvalitních surovinách a vychází z tradice Beskyd či středomořské kuchyně. V letní sezóně je k dispozici terasa restaurace s výhledem na golfové hřiště. Připraveno je pro vás speciální denní menu. Bar - Denně do 24:00 hodin můžete posedět u onyxového prosvětleného baru, poslouchat chill-out a kochat se výhledem na okolní hory v šeru noci.

Čeladná Hotel MIURA spa - relaxace
MIURA spa představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. Spa vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu. Otevírací doba: denně od 14 do 22 hodin. V době konání PGA turnaje otevřeno pouze pro ubytované hosty. K dispozici je Vám vodní a saunová část, relax room a privat spa. 

Hotel MIURA Golfový Resort Čeladná
PGA golfový resort Čeladná Moravskoslezský kraj patří k vyhlášeným golfovým destinacím. Užijte si golf bez hranic. Hřiště jsou sportovní výzvou pro hráče golfu, nabízí dlouhé, úzké hrací plochy lemované lesním porostem, řadu vodních a pískových překážek, skotské bunkry a zajímavý výškový profil ... V okruhu 50 km se nachází další 3 mistrovská golfová hřiště.
Hotel Čeladná Miura - Služba na recepci je 24 hodinHotel Čeladná Miura -  je k dispozici připojení na internetHotel Čeladná Miura -  je k dispozici letní terasaHotel Čeladná Miura - golfHotel Čeladná Miura - disponuje kavárnouHotel Čeladná Miura - K hotelu přísluší parkovištěHotel Čeladná Miura - disponuje restauracíHotel Čeladná Miura - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Čeladná Miura - přijímá kreditní karty VISAHotel Čeladná Miura - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Čeladná Miura - přijímá kreditní karty JCBHotel Čeladná Miura - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Čeladná Miura - krytý bazén v hotelu.Hotel Čeladná Miura - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Čeladná Miura - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Čeladná Miura - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Čeladná Miura - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Čeladná Miura - na pokojích je telefon